Otel Reviri İşletmeciliği

Ülkemiz tarihi kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkmaktadır. Tüm dünya ülkelerinin ve yerli turistlerin bu zenginlikleri keşfetmesi için seyahatlere çıkmak ve konaklama ihtiyaçlarının sürekli arttığını görmekteyiz. Misafirlerinizin konaklama süreleri boyunca yaşayacağı sağlık sorunlarının kendi kurum çatınız altında çözüme kavuşturulması hizmet kalitenizin göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu tür sağlık sorunu yaşayan misafirlerinizin kurum dışında başka bir sağlık kuruluşuna yönlendirilmesi prestij açısından olumsuz yansımalara sebep olmaktadır.

Misafirlerinizin sorunsuz bir konaklama yapması için sağlık hizmetlerini profesyonel ekibimizle üstleniyoruz. Kurumsal kalitenizi en üst seviyeye çıkartacak bu ayrıcalıklı hizmetten sizde faydalanın müşteri sadakatinizi yükseltin !
Neyse ki yerinde sağlık hizmetleri ve revir işletmeciliğinde yılların deneyimini sahaya yansıtan Private Procare sağlık hizmetleri bu alandaki ihtiyaçlarınızı çözmeye hazır. Bir çok referans kuruluşta yürüttüğümüz hizmetlerimize sizde sahip olabilirsiniz! Türkiye’nin hemen her bölgesinde Otel, Avm, Okul, Rezidans revirleri işletmeciliği yapan Private Procare sizin kurumunuzu da kaliteli sağlık hizmetiyle tanıştırmaya hazır !

Sizlere en uygun şartlarda hizmet teklifimizi ulaştıralım yada isterseniz yüz yüze görüşme sağlayarak tüm detayları konuşalım ve tam ihtiyacınıza göre çözümler üretelim.

Kayışdağı Cad. No:69/2 Ataşehir, İstanbul

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

0850 333 9627

Email

Email

info@privateprocare.com