Okul Reviri İşletmeciliği

Okullar yüzlerce çocuk ve genç öğrencinin gün boyu bulundukları ortamlardır. Bu ortamlarda çeşitli sağlık sorunları veya acil durumlar sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Düşme, küçük yaralanmalar vb. acil durumlar veya bir çok kişinin bir arada bulunmasına bağlı olarak çeşitli salgınlar olabilmektedir.

Private Procare uzmanlık alanı olan toplu yaşam alanlarında sağlık hizmeti sunumuyla kolejlerde yaşanabilecek sağlık sorunlarını çözmek, hatta bu tür problemleri oluşmadan önlemek için deneyimli sağlık profesyonelleriyle çalışmaktadır. Okul yönetimi,  öğretmenleri ve çalışanlarının da yararlanacağı revir hizmetimizde acil gelişen sağlık sorunlarına anında müdahaleyle hastanın hastaneye gönderilene kadar ki sürede profesyonel yardım almasını sağlamış olacaksınız.

Private Procare hizmet kalitesi ile eğitim kurumlarında da sizinle! Öğrencilerinizin sağlığını bize emanet edin siz eğitime daha fazla odaklanın. Okulun eğitim süresi boyunca veya etkinlik gezi gibi sosyal aktivitelerde revir hemşirenizle çok daha güvende olacaksınız.×

“Saniyeler çok önemlidir” İnsan yaşamında saniyenin bile çok önemli olduğunu biliyoruz. Acil durumlarda profesyonel sağlık personelinin ilk ve temel yardımı zamanında uygulaması hayat kurtarabilir. Bu bilinçle sizlere okullarda sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Kayışdağı Cad. No:69/2 Ataşehir, İstanbul

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

0850 333 9627

Email

Email

info@privateprocare.com